גישור אצל עו"ד אביב גבע

מגשר משפחתי ועסקי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

עורך-דין אביב גבע (LL.M), מגשר מוסמך ומרצה לגישור באוניברסיטת בר-אילן. 

בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן עם התמחות בגישור ויישוב סכסוכים. 

 

 


גם טרם המצאת האוניברסיטאות היו מגשרים בעולם. מגשרים טבעיים, שאנשים היו פונים אליהם יחד כי ידעו שיש להם את היכולת להבין אותם, לרדת לשורש הבעיה ולפרק אותה לחלקים שלה על-מנת שיהיה ניתן לדרוש מהצד השני להתייחס, לתקן, לפצות ולסגור את הסכסוך על הצד הטוב ביותר. זה הסיפור על הגישור. כל האחרים משלמים בבתי המשפט מחיר יקר בזמן, בכסף, ובסבל שהם חווים.


”נעים מאוד, קוראים לי אביב ואני רוצה לברך אתכם על שהגעתם להליך של גישור. מדוע? כי הגישור הוא פרס. הוא חוסך זמן, כספים רבים, עגמת נפש ועימותים מיותרים בבית המשפט אשר פוגעים בזוג ובילדים.

אם אתם מתלבטים לגבי בחירת המגשר המתאים ביותר עבורכם, הנכם מוזמנים לפגישת היכרות ללא התחייבות. אני עוסק בעריכת דין כ-15 שנה, מתוכם כמעט מחצית הזמן אך ורק בגישור. בנוסף, אני מלמד ומסמיך מגשרים משפחתיים באוניברסיטת בר-אילן. אם תרגישו איתי בנוח, נוכל להתחיל בהליך של גישור וגם לסיים אותו בהצלחה„

מגשר משפחתי – לחצו כאן

תפקידו של מגשר לגירושין הוא בראש ובראשונה להביא להידברות. בעזרת מגשר מקצועי מוסמך, הצדדים מגיעים להסכמות הטובות ביותר עבורם ועבור הילדים מבלי שצד שלישי (שופט) מחליט עבורם. בעזרת מגשר מקצועי ומנוסה בתחום הגירושין מגיעים הצדדים להסכם אותו מאשרים בבית המשפט ולאחר מכן קובעים מועד לגט. פשוט, חסכוני ויעיל.

מגשר בתחום העסקי – לחצו כאן

תפקידו של מגשר בתחום העסקי הוא לאפשר לעסק לחזור למסלולו התקין במהירות האפשרית ובכך לצמצם עד כמה שניתן את הנזק. בעזרת מגשר מוסמך ומקצועי ניתן להגיע גם אל פתרון הבעיה וגם המשך יחסי עבודה בראיה לטווח הארוך, דבר אשר ספק אם יתאפשר לאחר הליכים קשים בבית המשפט.

מה זה גישור? לחצו כאן לקבלת מידע נוסף אודות הליך הגישור. יש לכם שאלות? הנכם מוזמנים לקרוא שאלות ותשובות נפוצות או לשאול שאלה בעצמכם.

בנוסף, הנכם מוזמנים לבחור תחת הלשונית "שירותי המרכז" את תחום הגישור לו אתם נדרשים ולהקליק על-מנת לקבל מידע חשוב ויעיל בנושא אשר רלבנטי עבורכם.


עקרונות הגישור:

• המגשר אינו פוסק ואינו מכריע בין הצדדים

• הליך וולונטרי וחסוי לחלוטין ולפיכך נטול כל סיכון. מגשר מוסמך שהנו עו"ד יכול גם לייצג את שני הצדדים בבואם לאשר את ההסכם בבית המשפט.

• דרך חסכונית ומהירה ליישוב סכסוכים.

• בגישור אין מפסידים. המגשר אינו מכריע אלא עוזר לצדדים להגיע להסכמות.

• הגישור מתאים לכולם.

• ניתן לתת להסכם הגישור תוקף של פסק-דין. הסכם שנוסח ע"י מגשר מוסמך מקצועי ומנוסה ימנע כמה שיותר חשיפות לעתיד.


חייגו עכשיו והכניסו את הסכסוך למסגרת הנכונה – 03-5083463


כי להיכנס לסכסוך בקלות כולם יודעים. לצאת מסכסוך בקלות, יודעים רק אלו שמאמצים לעצמם את דרך הגישור

logo2-1