גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

גירושין

גירושין בהסכמה | הליך גישור גירושין בהסכמה | בחירת מגשרים בענייני גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה אצל עו"ד אביב גבע, מרצה לגישור באוניברסיטת בר-אילן. הסכם גירושין בהסכמה בהליך חסכוני ומהיר

√ חשוב להבין כי לא כל הגישור מצליחים

√ חשובה מאוד הכימיה עם המגשר, וחשוב לא פחות – ניסיון המגשר

√ אני עוסק בעריכת דין כ-15 שנה, מתוכם כמעט מחצית הזמן אך ורק בגישור 

√ בנוסף, אני מלמד ומסמיך מגשרים משפחתיים באוניברסיטת בר-אילן

√ פרידה בנועם ובשלום בתוך חודשים ספורים


חייגו עכשיו והכניסו את הסכסוך למסגרת הנכונה 03-5083463


”הגישור הוא פרס. הוא חוסך זמן, כספים רבים, ועגמת נפש.

לכן, אם אתם מתלבטים לגבי בחירת מגשר בענייני גישור גירושין, הנכם מוזמנים לפגישת היכרות ללא התחייבות.

אם תרגישו איתי בנוח, נוכל להתחיל בהליך של גישור וגם לסיים אותו בהצלחה.

יחס אישי לאורך כל הדרך מתחיל עכשיו. התקשרו אליי ישירות לנייד – 0545-669144„

עורך-דין אביב גבע מגשר משפחתי, מרצה לגישור באוניברסיטת בר-אילן. בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן עם התמחות בגישור ויישוב סכסוכים. 

השאירו פרטים לחזרה

גירושין

מדוע גישור גירושין עדיף על גירושין בבית המשפט

ממהרים לפתוח תיק בבית המשפט? קראו לפני שתחליטו

עלויות – עדיפות לגישור גירושין

גירושין עולים כסף. כמה? זה כבר תלוי רק בכם. פנייה לבית המשפט כרוכה בתשלום שיכול בקלות להגיע לעשרות אלפי שקלים לכל צד, בייחוד כשמדובר בתביעות גירושין. נוסף על התשלום הרב לעורכי-דין, אשר גדל ככל שהליך הגירושין מתארך, יש לקחת בחשבון אגרות בית-משפט ותשלומים נוספים אשר נוצרים תוך כדי ההליך המשפטי כגון מינוי רואה-חשבון אקטואר לצורך שיערוך זכויות פנסיוניות, סוציאליות, שווי חברה אם קיימת וכיו"ב, מינוי כונס נכסים לדירה אשר במחלוקת, מינוי מומחה לקביעת משמורת וכיוצא באלה הוצאות מיותרות נוספות ובלתי צפויות אשר אינן חלק מהליך של גישור גירושין.

זמן – עדיפות לגישור גירושין

חסכתם זמן – חסכתם כסף. גירושין בבתי המשפט ובתי הדין השונים על-פי-רוב נמשכים תקופה ארוכה. עקב העומסים הרבים על המערכת ועל השופטים, ולנוכח אילוצי לוחות הזמנים של הצדדים ושל עורכי-דינם, סיום הסכסוך שלכם יקח ככל הנראה בין שנה לשלוש שנים – הרבה יותר זמן מהנדרש. הליך גישור ממוקד מאפשר להגיע לפתרון יעיל בתקופה מצומצמת של מספר חודשים בודדים עד מתן הגט. כמובן שכל מקרה לגופו, אך זהו פחות או יותר סדר הגודל מבחינת אומדן הזמנים.

ללא סבל נפשי – עדיפות לגישור גירושין

תביעה לגירושין מלווה על-פי-רוב בהשמצות הדדיות, צווים משפטיים, ולעתים אף תלונות פליליות. דברים אלה נמנעים לחלוטין כאשר הצדדים מגיעים אל הליך הגישור ומנסים למצוא פתרון אמיתי אשר יוציא אותם לדרך חדשה. לעניין זה יש לציין כי בניגוד לדיון בבתי המשפט בו על-פי-רוב קיימת תחושת תסכול מהתוצאה והרגשה שלא באמת הבינו אותך ולכן לא נעשה עמך צדק, הליך גישור גירושין מאפשר לכל צד מלוא הזמן להביע את עמדתו, את תסכוליו, את הפגיעה שנגרמה לו, ולא פחות חשוב – לשמוע ובעיקר להקשיב גם לצד השני.

ללא פגיעה בילדים – עדיפות לגישור גירושין

מחקרים מוכיחים שגירושין כשלעצמם לא פוגעים בילדים אלא היחס של ההורים הוא זה שבסופו של דבר פוגע/לא פוגע בילדים. ההחלטה להיפרד היא לגיטימית, אך אין צורך למרר אחד לשני את החיים בבתי משפט במשך מספר שנים כי מי שיפגע מזה בצורה הקשה ביותר הם הילדים.  הליך הגישור לגירושין מספק 'שטח סטרילי' בו ניתן לפרוק את כל המתחים והכעסים ולהציג את הבעיות והקונפליקטים בצורה נקייה וישירה ולהגיע יחד להסכמות חדשות בעזרתו של המגשר, ובכך הפגיעה בילדים מתמעטת בצורה משמעותית ביותר.

ללא פגיעה הדדית – עדיפות לגישור גירושין

הפגיעה הנגרמת לצדדים בהליכים המשפטיים הנה הדדית. גם צד שמבקש 'לפגוע' בצד השני או 'להחזיר' לו, ימצא עצמו במהרה נפגע אף הוא. כי גם לצד שכנגד יש עורך-דין, וגם עורך-הדין שלו יודע לעשות את העבודה. מי מרוויח מכל הסיפור? – ניחשתם נכון. מיותר, חסר משמעות, וחסר תכלית. כאמור לעיל, העניין בא לידי ביטוי בצורה מוחשית הרבה יותר כאשר יש לבני-הזוג ילדים, ואז הפגיעה תהיה בראש ובראשונה בהם.

המשך היחסים – עדיפות לגישור גירושין

אולי כעת זה לא הדבר אשר נמצא בראש מעיינכם. אולם, אם מדובר בהליך גירושין וישנם ילדים, הרי שבלאו-הכי תאלצו להישאר בקשר עם הצד השני עד סוף חייכם. קשר זה יכול להיות נסבל עד נעים ויכול להיות בלתי נסבל בעליל. הכל תלוי בכם. אם 'תבלו' את השנתיים הקרובות בהכפשות הדדיות בבתי-משפט, ככל הנראה שלא תרצו לכבד ולבוא לקראת הצד השני, אם זה בהסדרי הראיה, בתשלום המזונות ובכל החלטה קרדינלית לגבי ילדיכם. הליך גישור גירושין שמסתיים בהצלחה טומן בחובו את ההתחייבות החוזית אשר מקבלת כמובן תוקף של פסק-דין, של שני ההורים שלא להסית את הילדים כנגד ההורה השני. נוסף על כך, כאשר שני הצדדים יוצאים מהתהליך מרוצים פחות או יותר, רוב התסכולים נעלמים וחולפים עם הזמן.

פתרון אמיתי – עדיפות לגישור גירושין

מטרת הגישור היא להוביל להסכמות בין הצדדים המסוכסכים באופן ישיר ויעיל. אין לנו צורך או חובה לנבור בשאלות כגון "מי עשה למי ולמה", "מי אשם" או "מה מגיע לכל אחד", אשר יש בהם בכדי להאריך את הדיון בבית המשפט עד לאין ערוך. הליך הגישור צופה פני עתיד ובאמצעות הליך הגישור אנו מעוניינים להגיע לפתרון אשר יהיה מקובל על שני הצדדים וישרת את האינטרסים של הצדדים מכאן והלאה.

פרוצדורה ולוחות זמנים – עדיפות לגישור גירושין

בניגוד להליכים בבתי המשפט או בבתי הדין, אין בהליך גישור כתבי טענות, איננו מחויבים לסדרי דין נוקשים ולסדרי הבאת ראיות. כל אלה גובים השקעה רבה וכמובן זמן רב, ונמנעים כלא היו בהליך הגישור. בנוסף, בהליך הגישור איננו כפופים לאילוצי לוח-זמנים של בית המשפט אשר עמוס בתיקים ובדיונים, וכן אין בקשות דחיה בהסכמה או שלא בהסכמה על-ידי עורכי הדין של הצדדים, אשר לעתים נועדו להתיש או ליצור לחץ על הצד השני. בהליך גישור נפגשים מתי שנוח לצדדים, ובהינתן והצדדים נכונים להיפגש בהפרשים של מספר ימים מצומצם, ניתן להגיע לטיוטת הסכם בתוך זמן קצר ביותר. זה תלוי רק בכם.

סופיות הדיון – עדיפות לגישור גירושין

על החלטות של בית המשפט ניתן להגיש ערעור. בגישור, זה כמעט ולא קורה. בתום הליך הגישור מגישים את הסכם הגירושין לאישור בית המשפט אשר נותן לו תוקף של פסק-דין ולאחר מכן קובעים מועד למתן גט.  כמובן שגם על פסק-דין זה של בית המשפט ניתן לערער, אולם כאשר מדובר על הסכם גישור – אתם החלטתם, אתם קיבלתם את ההחלטות הטובות ביותר עבור שני הצדדים ולכן אין על מה לערער.

בחירת מגשר בענייני גירושין בהסכמה, שלום בית וגישור זוגי – לחצו כאן

גירושין

תפקידו של מגשר בענייני גירושין בהסכמה הוא בראש ובראשונה להביא להידברות.

בעזרת מגשר מקצועי מוסמך, הצדדים מגיעים להסכמות הטובות ביותר עבורם ועבור הילדים מבלי שצד שלישי (שופט) מחליט עבורם.

הליך הגישור מתקיים מחוץ לכתלי בית המשפט באמצעות מגשר, ובו מנסים הצדדים לפתור את הסכסוך בדרכי שלום. המגשר מנהל את פגישה ומנסה להוביל את הצדדים להסכמות שתהיינה מקובלות על שני הצדדים. למידע נוסף אודות הליך הגישור – לחצו כאן.

בעזרת מגשר בענייני משפחה מקצועי ומנוסה בתחום הגירושין מגיעים הצדדים להסכם אותו מאשרים בבית המשפט ולאחר מכן קובעים מועד לגט.

פשוט, חסכוני ויעיל. מה זה גישורלחצו כאן לקבלת מידע נוסף אודות הליך הגישור. יש לכם שאלות? הנכם מוזמנים לקרוא שאלות ותשובות נפוצות או לשאול שאלה בעצמכם. בנוסף, הנכם מוזמנים לבחור תחת הלשונית "שירותי המרכז" את תחום הגישור לו אתם נדרשים ולהקליק על-מנת לקבל מידע חשוב ויעיל בנושא אשר רלבנטי עבורכם.

מצאו מגשר בענייני גירושין בהסכמה באזור המרכז

מגשר בענייני גירושין בהסכמה יודע להביא את הצדדים להידברות ולייצר תקשורת.

בהליך הגישור אנו מנסים להגיע לשיח של אינטרסים, תוך כדי הקשבה הדדית והעלאת פתרונות שייטיבו עם שני הצדדים, וכמובן עם הילדים. אחד מתפקידיו העיקריים של מגשר מנוסה ומקצועי הוא לזהות את האינטרסים של הצדדים ולנסות להביא אותם להסכמות. חשוב לזכור – המגשר לא מחליט ולא קובע דבר ולכן כל הסכמה שתכנס להסכם תהיה כזו אשר מקובלת על הצדדים.

מגשרים מומלצים בענייני גירושין בהסכמה באזור המרכז על פי תחום הסכסוך

מרכזנו מציע גישורים בכל התחומים. אנו מגשרים באזור המרכז וכן באזורים אחרים בארץ. גישור בנושאי גירושין בהסכמה, גישור עסקי, גישור בסכסוכי שכנים, מגשרים לסכסוכי ירושה, מגשר לסכסוכי עבודה וכיוצא באלה.

מצאו מגשר בענייני גירושין בהסכמה במהירות ובפשטות

לבחירת מגשר בענייני גירושין בהסכמה באזור המרכז, חייגו עכשיו או השאירו פרטים בטופס וצרו קשר עם מגשר מומלץ ומנוסה.

גירושין