גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

גישור גירושין

גישור גירושין | הליך גירושין בהסכמה | בחירת מגשר בענייני גישור גירושין

גישור גירושין ב"גבע מגשרים" – המרכז לגישור עסקי ומשפחתי בישראל

 גירושין ללא פגיעה בילדיםגישור גירושין

√ המשך התנהלות תקינה לאחר הגירושין

√ המגשר אינו פוסק ואינו מכריע בין הצדדים

√ ללא התנהלות ארוכה, מתישה ומיותרת בבתי המשפט או בתי הדין

√ בגישור אין מפסידים והוא מתאים לכולם

√ גישור לגירושין מאפשר פרידה בנועם ובשלום בתוך חודשים ספורים

√ ההליך החסכוני והמהיר ביותר לגירושין בישראל


√ אופציית ביניים – הסכם שלום בית ולחילופין גירושין

הההחלטה להיפרד אינה תמיד קלה. לכן, ניתן להגיע להסכם שלום בית ולחילופין גירושין/פרידה (תקף גם לגבי ידועים בציבור), בו מוגדרת תקופת זמן בה בני הזוג נותנים לעצמם הזדמנות נוספת, ובהינתן ובתום תקופה זו עדיין מעוניינים להיפרד, כל ענייני חלוקת הרכוש המשותף, מזונות הילדים, משמורתם וזמני השהות כבר הוסדרו בהליך הגישור וחתומים בהסכם, דבר המאפשר את בחינת הקשר תוך שקט נפשי גדול הרבה יותר.


הליך של גישור גירושין הוא בראש ובראשונה הדרך המהירה והחסכונית ביותר לפתרון סכסוכים במשפחה, בין אם מדובר בגירושין, ביישוב סכסוך בתוך המשפחה או בניסיון להגיע לשלום-בית. בעזרת מגשר מקצועי מוסמך, הצדדים מגיעים להסכמות הטובות ביותר עבורם ועבור הילדים. מדוע? התשובות לפניכם:

עלויות – עדיפות לגישור גירושין

גירושין עולים כסף. כמה? זה כבר תלוי רק בכם. פנייה לבית המשפט כרוכה בתשלום שיכול בקלות להגיע לעשרות אלפי שקלים לכל צד, בייחוד כשמדובר בתביעות גירושין.

גישור גירושין – ללא פגיעה בילדים

מחקרים מוכיחים שגירושין כשלעצמם לא פוגעים בילדים אלא היחס של ההורים הוא זה שבסופו של דבר פוגע/לא פוגע בילדים. ההחלטה להיפרד היא לגיטימית, אך אין צורך למרר אחד לשני את החיים בבתי משפט במשך מספר שנים כי מי שיפגע מזה בצורה הקשה ביותר הם הילדים.

חייגו עכשיו והכניסו את הסכסוך למסגרת הנכונה 03-5083463 

כי להיכנס לסכסוך בקלות כולם יודעים. לצאת מסכסוך בקלות, יודעים רק אלו שמאמצים לעצמם את דרך הגישור

 

MEDIATION

או השאירו פרטים לחזרה:

 

 


עדויות אמיתיות (שווה להקדיש רגע ולקרוא):

”לא האמנתי שהרגע הזה יגיע. תודה שעזרת לי לחזור לנשום“

(הודעת סמס שנשלחה אליי לאחר פגישת הגישור האחרונה של הצדדים)

בני הזוג, הורים לשניים, הגיעו להליך הגישור כשכל צד 'מצויד' בעורך-דין ושש אלי קרב. לאחר הליך גישור לא פשוט הצליחו השניים להגיע להבנות ולהשתחרר מהמצב הנפשי הקשה בו היו שרויים מבלי שיאלצו 'לבלות' מספר שנים בבתי משפט, על העלויות הכרוכות בכך, ומבלי להכניס את הילדים והמשפחה המורחבת אל תוך הסכסוך.

באו להתגרש ונשארו יחד

זוג זה הגיע לצורך גישור גירושין. ניתן היה להבחין בין השורות כי אולי בכל זאת קיים סיכוי לשלום-בית. בשיחות נפרדיות וחסויות, התברר כי כל צד 'מאשים' את הצד השני ברצון להתגרש ולמעשה מבחינתו יש רצון להישאר ביחד "אם יקרה כך וכך." לאחר הליך גישור, לבסוף נוסח עבור בני הזוג הסכם שלום בית ולחילופין גירושין וכך ניתן צ'אנס אמיתי לנישואין ללא 'איומים' כאלה ואחרים ברקע.

”רציתי רק להגיד תודה שזה נגמר כל-כך טוב ומהר“

(שיחת טלפון לאחר אישור הסכם הגירושין)

בני הזוג הגיעו להליך הגישור לאחר בגידה של אחד הצדדים. הפגיעה והאמון שנשבר יכלו להביא להתדיינות משפטית ארוכה ומייגעת הן בשל הסכסוך הגדול שנוצר ביניהם והן בשל חוסר האמון הגדול. בעזרת הליך הגישור הצליחו השניים לשים את העבר בצד ולהביט קדימה אל העתיד ועל טובתה של הילדה המשותפת.

"החברים שלי צוחקים עליי שאלה היו הגירושין המהירים בהיסטוריה"

(שיחת טלפון לאחר אישור הסכם הגירושין)

בני הזוג, הורים טריים לתינוק, הגיעו אליי להליך הגישור סקפטיים ומלאים מחלוקות, בעיקר נוכח איזון המשאבים בגין החברה אשר בבעלותו של הבעל. הסכסוך הכספי הגדול הביא עמו מריבה גדולה אשר יכלה בקלות להתגלגל לפתחו של בית המשפט ולספק עבודה רבה לעורכי-הדין של הצדדים. באמצעות הליך הגישור נעזרו השניים ברואה חשבון אקטואר נייטרלי והצליחו להגיע אל עמק השווה ומשם הדרך אל מתן הגט היתה קצרה ביותר.

חייגו עכשיו 03-5083463