גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

גישור עסקי

גישור עסקי ב"גבע מגשרים" – המרכז לגישור עסקי ומשפחתי בישראל

עקרונות הליך הגישור:

√ המגשר אינו פוסק ואינו מכריע בין הצדדים

√ מדובר בהליך וולונטרי וחסוי לחלוטין ולפיכך נטול כל סיכון

√ בגישור אין מפסידים והוא מתאים לכולם

√ לאחר גיבוש ההסכם, ניתן לו תוקף של פסק-דין בבית המשפט

"גבע מגשרים" בהנהלת עורך-דין אביב גבע, מגשר עסקי מנוסה ומרצה לגישור באוניברסיטת בר-אילן. בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן עם התמחות בגישור ויישוב סכסוכים.

לעשיית הצעד הראשון לקראת גישור לשלום בית חייגו עכשיו: 03-5083463

פגישת יעוץ ללא התחייבות

 

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


יתרונות הליך של גישור עסקי:

כידוע לכל איש עסקים – זמן שווה כסף והרבה. לכן כשעסקינן בסכסוך על רקע עסקי או מסחרי, גישור עסקי הנו בעל חשיבות עליונה היות וסכסוכים עסקיים עלולים לפגוע בהתנהלות התקינה של העסק ולהביא לפגיעה רחבת היקף בהרבה מהסכסוך הנקודתי, ולכן חשוב ביותר לנסות ולהביא לפתרון הסכסוך במהרה ולחזור לשגרת הפעילות התקינה של העסק ללא מסיחי דעת אשר נוכח תשומת הלב והאנרגיות הרבות אותן הם לוקחים, ניתן להפסיד עסקאות גדולות בהרבה.

הליך של גישור עסקי מציע קרקע נוחה ויעילה ליצירת הסכמות וסיום הסכסוך בצורה אשר תיטיב עם כל הצדדים. נוכח היותו של הליך הגישור נטול השפעות חיצוניות דוגמת עורכי-דין, ערכאות שיפוטיות שופטים ובוררים כאלה ואחרים, הוא הראשון במעלה לספק את המענה לכך. הליך הגישור הוא וולונטרי, כך שתמיד ניתן לחזור אל האופציה המשפטית. בנוסף, הליך של גישור עסקי הינו חסוי לחלוטין ואינו יכול לשמש מאוחר יותר אם וכאשר יגיעו הצדדים בכל זאת אל פתחו של בית המשפט.

בהליך קצר, נקודתי, פתוח ויעיל ניתן להביא לסיום המחלוקת בדרכי נועם וחוסך לכל הצדדים זמן רב, טרדות מיותרות ולא פחות חשוב מכך – כסף רב. הניסיון מלמד כי רוב הסכסוכים העסקיים סובבים סביב כבוד ויחסי אנוש יותר מאשר ניסיון רמייה כזה אחר. לכן חשוב לציין כי בהליך של גישור עסקי אותה הידברות ואותו שיתוף פעולה הגון, פתוח ונטול מתחים וכעסים רבים אשר עלולים להצטבר בהתדיינות משפטית מתמשכת, הוא שיביא בסופו של דבר גם לבסיס אשר ממנו תתאפשר אף המשך פעילות עסקית בין הצדדים.

להסבר מפורט ונרחב יותר על הליך גישור עסקי לחצו כאן.

מתן תוקף של פסק-דין להסכם הגישור

בתום הליך הגישור ניתן להגיש את הסכם הגישור אשר הושג בין הצדדים אל בית המשפט על מנת שבית המשפט ייתן לו תוקף של פסק-דין. ניתן להגיש את הסכם הגישור שהושג בין הצדדים לאישור בית המשפט בין אם הצדדים הגיעו להליך גישור על דרך של הפניה מבית המשפט ובין אם הגיעו מיוזמתם. מתן תוקף של פסק-דין להסכם הגישור מהווה כלי חשוב באכיפת ההסכם היות ובמקרה של הפרה ניתן לגשת עם ההסכם ללשכת ההוצאה לפועל וכן להשתמש במגוון הכלים המשפטיים הקבועים בחוק. חשוב לציין כי אין הכרח להגיש את ההסכם לאישורו של בית המשפט היות ולא מדובר בהסכם גירושין. כשעסקינן בהסכם גישור שאינו לגירושין ניתן להסתפק בחתימת הצדדים על ההסכם וחוזקו של ההסכם שווה ערך לכל חוזה אחר והכל בכפוף לחוק החוזים (חלק כללי) התשל"ג – 1973, לסעדים אשר נובעים מחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א – 1970 ולהוראות כל דין.

חייגו עכשיו והכניסו את הסכסוך למסגרת הנכונה 03-5083463 

כי להיכנס לסכסוך בקלות כולם יודעים. לצאת מסכסוך בקלות, יודעים רק אלו שמאמצים לעצמם את דרך הגישור

 

מפת הגעה למשרד עורכי דין-גבע מגשרים

רח' החשמונאים 119 תל-אביב (מול קניון גינדי TLV החדש)