גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

גבע מגשרים

גישור עסקי

גישור עסקי מהיר וממוקד מאפשר לעסק לחזור למסלולו התקין במהירות האפשרית ובכך לצמצם עד כמה שניתן את הנזק. הליך של גישור עסקי מאפשר יחד עם פתרון הבעיה, המשך יחסי עבודה בראיה לטווח הארוך, דבר אשר ספק אם יתאפשר לאחר הליכים קשים בבית המשפט.

גישור משפחתי (זוגי/גירושין/שלום-בית)

הליך של גישור משפחתי הוא בראש ובראשונה הדרך המהירה והחסכונית ביותר לפתרון סכסוכים במשפחה, בין אם מדובר בגירושין, ביישוב סכסוך בתוך המשפחה או בניסיון להגיע לשלום-בית. בעזרת מגשר מקצועי מוסמך, הצדדים מגיעים להסכמות הטובות ביותר עבורם ועבור הילדים מבלי שצד שלישי מחליט עבורם. בתום הליך של גישור מגיעים הצדדים להסכם אותו מאשרים בבית המשפט ובהינתן ומדובר בגירושין – קובעים לאחר מכן מועד לגט. פשוט, חסכוני ויעיל.

הרצאה בנושא גישור משפחתי

בהרצאה זו נסקור את היסודות הבסיסיים של הליך הגישור המשפחתי ואת הדגשים אשר יש לתת בכל מצב ומצב. מטרת ההרצאה להכיר מקרוב את ההיבטים המשפטיים והרגשיים המלווים הליך גירושין, וכן לאפשר שימוש בכלים אלו לצורך מתן מענה מתאים גם לאנשים פרטיים המקיימים יחידה משפחתית וגם לכל אדם באשר הוא אדם המקיים יחסי זוגיות בקונסטלציה כזו או אחרת. ההרצאה משלבת הומור ודוגמאות 'חיות' מחיי היום-יום וכן סיפורים מרתקים מגישורים אמיתיים, בעילום שם כמובן. ההרצאה מציגה היבטים מקיפים מעולם הגישור לגירושין והן היכרות עם ההיבטים השונים של הליכי הגירושין בישראל.

חוזים והסכמים

הסכם טוב הוא הסכם הצופה פני עתיד.

הדבר החשוב ביותר הנו שההסכם ייצג את שלל האינטרסים של הצדדים. בנוסף, חשוב ביותר כי ההסכם יהיה נטול חשיפות עד כמה שניתן, ובך נמנע פתח לתביעות מיותרות בעתיד בנושאים אשר לא הושם עליהם דגש, או שחלילה נשארו עמומים.

הסכם ממון

אין זה משנה אם מדובר על הסכם ממון טרום נישואין, הסכם ממון לאחר נישואין או הסכם לחיים משותפים, הדבר החשוב ביותר בכל הסכם ממון הוא למנוע חשיפות מסוכנות בעתיד. לשם כך, חשוב ביותר שהסכם ממון ינוסח ע"י עורך-דין מקצועי ומנוסה שישים דגש על כלל הנושאים החשובים, הקליקו לפרטים נוספים.

גישור בתחום הנדל"ן

הליך גישור מתאים ככפפה למחלוקות בתחום הנדל"ן היות ובהליך גישור מקבלים את ההחלטות ביחד ובהסכמה, ולכן שום החלטה הקשורה בנכס שלכם לא תתקבל אלא בהסכמתכם המלאה. אף שופט או בורר לא יקבל את ההחלטה כשמדובר בבית שלכם.

גישור בקהילה

סכסוכים בין שכנים, מחלוקות בין תושבים לבין הרשויות, קונפליקטים של הורים עם מערכת החינוך וקונפליקטים של דיירים עם בעלי עסקים אשר עסקיהם נושקים למגורי הדיירים הינם דבר שבשגרה. לא בכך סכסוך מומלץ לרוץ אל בית המשפט הקרוב לביתך. דווקא כשמדובר בסכסוכים שבקהילה קל יותר להגיע אל פתרון בדרך של גישור היות ועל-פי-רוב לא מדובר בצדדים אשר מיומנים בהליכים משפטיים ואינם מודעים לעלויות הרבות אשר יכולות לנבוע מהליך משפטי.

גישור במקום העבודה

הודות לריבוי האינטרסים המציפים את מקום העבודה, על פי רוב נוצר מצב בו לפירמה אינטרס מובהק וידוע לכל, למנהלים אינטרסים מעט שונים ולעובדים הזוטרים אינטרסים מנוגדים לחלוטין. בנוסף, יחסי עבודה יכולים להיות מורכבים עד מאוד היות ומדובר במערכת יחסים ייחודית, מורכבת ומתמשכת ובה באים לידי ביטוי הבדלים מנטאליים, בעיות בתקשורת בינאישית, אמון וכבוד הדדי. כל אלה מהווים קרקע פורייה ביותר להליך של גישור, בו הצדדים מנהלים באמצעות המגשר שיח גלוי ואמיתי אשר יכול להביא בקלות לפתרון סכסוכים פנים-ארגוניים ולסייע בתפקודו היעיל יותר של העסק.

הסכם גישור בעל תוקף של פסק-דין

הסכם טוב הוא הסכם הצופה פני עתיד. כשמדובר בהסכם גישור אימרה זו מקבלת משנה תוקף היות והדבר החשוב ביותר הנו שההסכם ייצג את שלל האינטרסים של הצדדים. בנוסף, חשוב ביותר כי ההסכם שהושג בדרך של גישור יהיה נטול חשיפות עד כמה שניתן, ובך נמנע פתח לתביעות מיותרות בעתיד בנושאים אשר לא הושם עליהם דגש, או שחלילה נשארו עמומים ולכן יש יתרון רב להסכם גישור אשר מנוסח על-ידי עורך-דין מקצועי ומנוסה בתחום. קיימים מגוון כלים אשר עומדים לרשותנו על-מנת להגיע להסכם גישור אשר יושם במגירה ביום החתימה ויעלה אבק היות ולעולם לא נאלץ להשתמש בו.

גישור = חיסכון כספי עצום

הליך גישור מהווה ככל הנראה את הדרך הזולה ביותר ליישוב סכסוכים. בניגוד לשימוש בערכאות המשפט, בתי הדין ומוסדות הבוררות השונים אשר טומנים בחובם הוצאות משפטיות רבות ובנוסף כרוכים בבזבוז זמן רב בהתדיינות משפטית ולחץ מיותר, הליך של גישור מציע דרך חסכונית, יעילה ונוחה יותר ליישוב הסכסוך. בהליך גישור ממוקד ניתן להגיע לפתרון יעיל בתקופה מצומצמת של מספר שבועות, חסכתם זמן – חסכתם כסף. הפגיעה הנגרמת לצדדים בהליכים המשפטיים הנה הדדית וגם היא קשורה בכסף היות וצד שמבקש 'לפגוע' בצד השני או 'להחזיר' לו, ימצא עצמו במהרה נפגע אף הוא משום שגם לצד שכנגד יש עורך-דין, וגם עורך-הדין שלו יודע לעשות את העבודה. מי מרוויח מכל הסיפור? – ניחשתם נכון.

גישור בהליך מהיר

מטרת הליך גישור היא להוביל להסכמות בין הצדדים המסוכסכים באופן ישיר ויעיל. אין צורך או חובה לנבור בשאלות כגון "מי עשה למי ולמה", "מי אשם" או "מה מגיע לכל אחד", אשר מאריכות את הדיון בבית המשפט שלא לצורך. בהליך גישור אין כתבי טענות, איננו מחויבים לסדרי דין נוקשים ולסדרי הבאת ראיות. כל אלה גובים השקעה רבה וכמובן זמן רב, ונמנעים כלא היו בהליך גישור. כמו-כן, איננו כפופים לאילוצי לוח-זמנים של בית המשפט אשר עמוס בתיקים ובדיונים, וכן בהליך גישור אין בקשות דחייה על-ידי עורכי הדין של הצדדים, אשר לעתים נועדו להתיש או ליצור לחץ על הצד השני. בהליך גישור נפגשים מתי שנוח לצדדים, ובהינתן והצדדים נכונים להיפגש בהפרשים של מספר ימים מצומצם, ניתן להגיע להסכם גישור בתוך זמן קצר ביותר ולתת לו תוקף של פסק-דין בבית המשפט, זה תלוי רק בכם. כמובן שגם על פסק דין זה של בית המשפט ניתן לערער, אולם כאשר מדובר על הסכם גישור – אתם החלטתם, אתם קיבלתם את ההחלטות הטובות ביותר עבור שני הצדדים ולכן אין על מה לערער.

הנכם מוזמנים לבחור בראשית ובתחתית הדף תחום גישור ספציפי לו אתם נדרשים ולהקליק על-מנת לקבל מידע חשוב ויעיל בנושא אשר רלבנטי עבורכם.
נשמח לעמוד לרשותכם.