גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

הגישור חוסך לכם כסף ולא פחות חשוב מכך – זמן!

בראש ובראשונה הליך הגישור הוא הליך מהיר, וזאת מן הסיבות הבאות:

מעבר משיח של זכויות לשיח של אינטרסים. מטרת הגישור היא להוביל להסכמות בין הצדדים המסוכסכים באופן ישיר ויעיל. אין לנו צורך או חובה לנבור בשאלות כגון "מי עשה למי ולמה", "מי אשם" או "מה מגיע לכל אחד", אשר יש בהם בכדי להאריך את הדיון בבית המשפט עד לאין ערוך. הליך הגישור צופה פני עתיד ובאמצעות הליך הגישור אנו מעוניינים להגיע לפתרון אשר יהיה מקובל על שני הצדדים וישרת את האינטרסים של הצדדים מכאן והלאה.

סדרי-דין. בניגוד להליכים בבתי המשפט או בבתי הדין, אין בהליך הגישור  כתבי טענות, איננו מחויבים לסדרי דין נוקשים ולסדרי הבאת ראיות. כל אלה גובים השקעה רבה וכמובן זמן רב, ונמנעים כלא היו בהליך הגישור.

לוחות זמנים. בהליך הגישור איננו כפופים לאילוצי לוח-זמנים של בית המשפט אשר עמוס בתיקים ובדיונים, וכן אין בקשות דחיה בהסכמה או שלא בהסכמה על-ידי עורכי הדין של הצדדים, אשר לעתים נועדו להתיש או ליצור לחץ על הצד השני. בהליך הגישור נפגשים מתי שנוח לצדדים, ובהינתן והצדדים נכונים להיפגש בהפרשים של מספר ימים מצומצם, ניתן להגיע לטיוטת הסכם בתוך זמן קצר ביותר. זה תלוי רק בכם.

ערעורים. על החלטות של בית המשפט ניתן להגיש ערעור. בגישור, זה כמעט ולא קורה. בתום הליך הגישור מגישים את הסכם הגישור לאישור בית המשפט אשר נותן לו תוקף של פסק-דין (לא חובה כשמדובר בגישור עסקי).  כמובן שגם על פסק דין זה של בית המשפט ניתן לערער, אולם כאשר מדובר על הסכם גישור – אתם החלטתם, אתם קיבלתם את ההחלטות הטובות ביותר עבור שני הצדדים ולכן אין על מה לערער.

נוסף על החסכון העצום בזמן, הגישור גם חוסך לכם המון כסףלפרטים נוספים הקליקו כאן.

לפרטים נוספים אודות היותו של הליך הגישור חסוי, וולונטרי (בהסכמה בלבד ומרצון חופשי), מאושר על-ידי בית המשפט, כיצד מתבצע ההליך ועוד – הקליקו כאן.

logo2-1