גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

הסכם גירושין בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה | הליך גישור להסכם גירושין בהסכמה | בחירת מגשרים בענייני הסכם גירושין בהסכמה

הסכם גירושין בהסכמה אצל עו"ד אביב גבע, מרצה לגישור באוניברסיטת בר-אילן

הסכם גירושין בהסכמה – להיפרד בנועם בדרך הנכונה והחכמה

√ ההליך החסכוני והמהיר ביותר לגירושין בישראל!

√ המגשר אינו פוסק ואינו מכריע בין הצדדים

√ מדובר בהליך וולונטרי וחסוי לחלוטין ולפיכך נטול כל סיכון

√ בגישור אין מפסידים והוא מתאים לכולם

√ לאחר גיבוש ההסכם, ניתן לו תוקף של פסק-דין בבית המשפט

√ גישור לגירושין מאפשר פרידה בנועם ובשלום בתוך חודשים ספורים


ה'אני מאמין' שלי:

”הגישור הוא פרס. הוא חוסך זמן, כספים רבים, עגמת נפש ועימותים מיותרים בבית המשפט אשר פוגעים בבני-הזוג ובילדים.

קל מאוד לפנות אל בית המשפט ולהתחיל להילחם במי שהיה בן או בת הזוג שלכם במשך שנים רבות.

בדרך נפגעים הילדים, כסף רב יורד לטימיון, זמן רב ובריאות שלא יחזרו.

האם כל זה שווה ומשתלם בסופו של דבר?

אספר לכם כבר עכשיו כי ברוב המקרים לא תצאו כשכל תאוותכם בידכם.

השופט שרואה עוד עשרה תיקים כמו שלכם ביום, עורך הדין שלא אמר בדיוק את מה שרציתם או ציפיתם ממנו לומר, וה"זכויות" שלכם ש"נרמסו".

לכן, בגישור לגירושין אנו עוברים משיח של זכויות לשיח של אינטרסים.

נפרדים מ"מה מגיע לי" ומתמקדים ב "מה אני צריך בשביל להתקדם בחיי מכאן ואילך."


אופציית ביניים – הסכם שלום בית ולחילופין גירושין

הההחלטה להיפרד אינה תמיד קלה. לכן, ניתן להגיע להסכם שלום בית ולחילופין גירושין/פרידה (תקף גם לגבי ידועים בציבור), בו מוגדרת תקופת זמן בה בני הזוג נותנים לעצמם הזדמנות נוספת, ובהינתן ובתום תקופה זו עדיין מעוניינים להיפרד, כל ענייני חלוקת הרכוש המשותף, מזונות הילדים, משמורתם וזמני השהות כבר הוסדרו בהליך הגישור וחתומים בהסכם, דבר המאפשר את בחינת הקשר תוך שקט נפשי גדול הרבה יותר.


 חייגו עכשיו והכניסו את הסכסוך למסגרת הנכונה 

03-5083463


הסכם גירושין בהסכמה

גירושין ללא תביעות וללא סבל נפשי

כשאנחנו בוחרים דרך מסוימת, חשוב תמיד לקחת בחשבון את האלטרנטיבה – פנייה אל בית המשפט. הדרך מבית המשפט אל הפרידה היא דרך ארוכה, קשה וכרוכה בעלויות רבות להן בני הזוג על-פי רוב אינם מוכנים. כל אלה נמנעים כשמגיעים להסכם גירושין בהסכמה של שני הצדדים. גישור לצורך הסכם גירושין בהסכמה הנו בראש ובראשונה דרך יעילה, חסכונית ומהירה להתגרש. במקום שבני-הזוג יבזבזו זמן וכסף רב בבתי-המשפט, בהליך של גישור ניתן להיות 'עם הגט ביד' בזמן מצומצם של מספר חודשים.

ללא פגיעה בילדים

במסגרת הליך של גישור לניתנת לבני-הזוג מסגרת נוחה וחסכונית להיפרד בצורה יעילה ומהירה עד כמה שאפשר, ללא מפח נפש וללא פגיעה בילדים. יחד נברר היכן המחלוקות המהותיות בין בני-הזוג והיכן קיימות הסכמות. מה טוב עבור כל אחד מבני הזוג ומה טוב בעבור הילדים. בעזרתו של מגשר משפחתי מוסמך, הליך של גישור לצורך הסכם גירושין בהסכמה מאפשר לבני הזוג לקבל את ההחלטות לגבי עתידם בעצמם, ללא גורם שלישי שיחליט בעבורם מה טוב עבור ילדיהם. רק אתם מחליטים. מכאן גם השם – הסכם גירושין בהסכמה. בני-זוג עם ילדים אשר סיימו את נישואיהם בנועם ובכבוד על-ידי הליך של גישור לצורך הסכם גירושין בהסכמה, זוכים על-פי-רוב בפרס אשר ילווה אותם דרך ארוכה בדמות שיתוף פעולה עתידי בכל ענייני הילדים, גמישות בהסדרי הראיה, חוסר בהסתה מצד הורה אחד למשנהו דרך פגיעה בילדים, קבלת החלטות במשותף תוך הערכה הדדית והיעדר קונפליקט וכעס מתמשכים.

למידע נוסף אודות הליך של הסכם גירושין ויתרונותיו על פני פניה לערכאות משפטיות – לחצו כאן

להסבר מפורט ונרחב על הליך הגישור באופן כללי – לחצו כאן

להסבר מפורט אודות פרטי הסכם הגירושין – לחצו כאן

הסכם גירושין בהסכמה מאושר על-ידי בית המשפט

חוק יחסי ממון בין בני זוג (התשל"ג- 1973) קובע כי הסכם הגירושין אשר נחתם בין בני הזוג טעון אישור בית משפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. ניתן להגיש את הסכם הגישור שהושג בין הצדדים לאישור בית המשפט בין אם הצדדים הגיעו להליך של גישור לצורך הסכם גירושין בהסכמה על דרך של הפניה מבית המשפט ובין אם הגיעו מיוזמתם.

לפיכך, בתום הליך הגישור ולאחר שנחתם הסכם הגירושין בין הצדדים, יוגש ההסכם לאישור ולאחר מכן, יזומנו הצדדים לדיון קצר לצורך אישור ההסכם ובו יוודא בית המשפט כי הצדדים מבינים את ההסכם, כי חתמו עליו מרצונם החופשי, כי הוא שומר על האינטרסים והזכויות של הילדים הקטינים (אם ישנם) וכי ההסכם אינו נוגד את תקנת הציבור. ביהמ"ש לענייני משפחה מוסמך לתת תוקף של פסק-דין להסכם הגירושין למעט לעניין סעיף הגירושין עליו מוסמך רק בית הדין הרבני ואליו יש להגיש את ההסכם בהמשך לצורך סידור הגט. במידה וטרם נפתח הליך בבית המשפט לענייני משפחה, ניתן לאשר את ההסכם וגם לסדר את הגט בבית הדין הרבני.

השאירו פרטים לחזרה:

הסכם גירושין בהסכמה