גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

הרצאה בנושא גישור זוגי-משפחתי לגירושין ולשלום-בית

גירושין? מזונות? הסדרי ראיה? ואולי בכלל שלום-בית?

בשונה מסכסוכים עסקיים בהם ניתן לחזור בסוף היום אל הבית החם, בהליכי גירושין אשר מתנהלים בבתי המשפט, הבית עצמו הופך לזירה ההתגוששות הראשית. לפעמים הצדדים כלל אינם מודעים לעובדה שאף אחד מהם לא באמת רוצה להתגרש, ובשיחות נפרדות נשמע אותו מזמור: "אני לא רוצה להתגרש, אבל הוא/היא/המצב הוא כזה ש…". ולכן על כתפיו של המגשר המשפחתי משקל רב, הן מהפן הגישורי של יישוב הסכסוך והן מהפן הרגשי וההומני של האפשרות להציל את הנישואין והתא המשפחתי בהינתן וקיימת האפשרות לכך.

ההרצאה משלבת הומור ודוגמאות 'חיות' מחיי היום-יום וכן סיפורים מרתקים מגישורים אמיתיים, בעילום שם כמובן, ומציגה היבטים מקיפים מעולם הגישור המשפחתי. כערך מוסף, נסקור טכניקות לגישור על פערים ובעיות בתחום המשפחה וניהול סביבה טעונה רגשית, וכמובן היכרות עם המצב המשפטי החל על גירושין בישראל כיום. מטרת ההרצאה היא לאפשר לקהל להכיר מקרוב את ההיבטים המשפטיים והרגשיים המלווים הליך גישור משפחתי, וכן לאפשר שימוש בכלים אלו לצורך מתן מענה מתאים גם לאנשים פרטיים המקיימים יחידה משפחתית וגם לכל אדם באשר הוא אדם המקיים יחסי זוגיות בקונסטלציה כזו או אחרת.

בואו לגלות מה באמת קורה בחדר הגישור 

אודות המרצה

אביב גבע, עו"ד ומגשר  (LL.M)

עורך-דין משנת 2004 ומרצה לגישור משפחתי באוניברסיטת בר-אילן.

בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן עם התמחות בגישור וביישוב סכסוכים. בעל מרכז הגישור 'גבע מגשרים' ובעל ניסיון רב בגישור בתחום המשפחה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5083463