גבע מגשרים

המרכז לגישור עסקי ומשפחתי

ליצירת קשר חייגו:

03-5083463

הסכם 

הסכם מנוסח ע"י עורך דין מקצועי ומנוסה על-מנת למנוע חשיפות בעתיד

משרדנו מתמחה במגוון רב של הסכמים. לפרטים נוספים לחצו:

הסכם גישור עסקי

הסכם גישור גירושין

הסכם שלום-בית / הסכם שלום-בית ולחילופין גירושין

הסכם לחיים משותפים / הסכם זוגיות

הסכם להורות משותפת / הבאת ילד לעולם וגידולו במשותף

הסכם חלוקת רכוש למתגרשים

הסכם ממון

הסכמי שכירות

צוואות

הסכם טוב הוא הסכם הצופה פני עתיד.

הדבר החשוב ביותר הנו שההסכם ייצג את שלל האינטרסים של הצדדים. בנוסף, חשוב ביותר כי ההסכם יהיה נטול חשיפות עד כמה שניתן, ובך נמנע פתח לתביעות מיותרות בעתיד בנושאים אשר לא הושם עליהם דגש, או שחלילה נשארו עמומים.

בכך יש יתרון רב כשמדובר על הסכם אשר נוסח על-ידי עורך-דין מקצועי ומנוסה בתחום. קיימים מגוון כלים אשר עומדים לרשותנו על-מנת להגיע אל הסכם אשר יושם במגירה ביום החתימה ויעלה אבק היות ולעולם לא נאלץ להשתמש בו. חשוב לציין, כי במקרה בו צד אחד להסכם יוצא כשכל תאוותו בידו והצד השני יוצא כשכיסיו ריקים, אינו מצב תקין ובוודאי שלא יחזיק מעמד לאורך זמן.

עצם החתימה על הסכם אין בכוחה להביא אל קיצו של הסכסוך, אם צד אחד אינו מרוצה. לכן, כשאנחנו מנסחים הסכם, חשוב ביותר שישמרו מירב האינטרסים של הצדדים ושתהיינה כמה שפחות חשיפות אשר יכולות לגרום לאי-הסכמות בעתיד.

מתן תוקף של פסק-דין להסכם

אין לזלזל בכוחו המחייב של הסכם אשר נחתם בין הצדדים, שכן בעת הפרתו ניתן לתבוע בבית המשפט את אכיפתו או את יתר הסעדים הקיימים בחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"ג – 1970. מעבר לכך, ניתן להגיש את ההסכם אשר הושג בין הצדדים אל בית המשפט על מנת שבית המשפט ייתן לו תוקף של פסק-דין.

מתן תוקף של פסק-דין להסכם מהווה כלי חשוב באכיפת ההסכם היות ובמקרה של הפרה ניתן לגשת עם ההסכם ללשכת ההוצאה לפועל וכן להשתמש במגוון הכלים המשפטיים הקבועים בחוק.

חשוב לציין כי אין הכרח להגיש הסכם לאישורו של בית המשפט אלא בהינתן ומדובר בהסכם גירושין. כשעסקינן בהסכם שאינו לגירושין ניתן להסתפק בחתימת הצדדים על ההסכם וחוזקו של ההסכם שווה ערך לכל חוזה אחר והכל בכפוף לחוק החוזים (חלק כללי) התשל"ג – 1973, לסעדים אשר נובעים מחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א – 1970 ולהוראות כל דין.

ליצירת קשר חייגו עכשיו: 03-5083463

או השאירו פרטים לחזרה:

הסכם גישור