גישור עסקי אצל עו"ד אביב גבע (LL.M) מרצה באוניברסיטת בר-אילן


גישור עסקי אצל עורך-דין אביב גבע, מגשר עסקי מנוסה 

מרצה לגישור באוניברסיטת בר-אילן.

בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן עם התמחות בגישור ויישוב סכסוכים. 

חייגו עכשיו 03-5083463 לקביעת פגישת גישור עסקי או השאירו פרטים לחזרה:


שם מלא:
כתובת דואר אלקטרוני: *
מספר טלפון לחזרה: *
”הגישור הוא פרס. הוא חוסך זמן, כספים רבים, ועגמת נפש. הנכם מוזמנים לפגישת היכרות ללא התחייבות. אם תרגישו איתי בנוח, נוכל להתחיל בהליך של גישור וגם לסיים אותו בהצלחה„

חייגו עכשיו 03-5083463

למה גישור עסקי?

כידוע לכל איש עסקים - זמן שווה כסף, והרבה. 

לכן כשעסקינן בסכסוך על רקע עסקי או מסחרי, הליך של גישור עסקי הנו בעל חשיבות עליונה היות וסכסוכים עסקיים עלולים לפגוע בהתנהלות התקינה של העסק ולהביא לפגיעה רחבת היקף בהרבה מהסכסוך הנקודתי, ולכן חשוב ביותר לנסות ולהביא לפתרון הסכסוך במהרה ולחזור לשגרת הפעילות ולא להפסיד עסקאות נוספות.

הליך גישור עסקי מציע קרקע נוחה ויעילה ליצירת הסכמות וסיום הסכסוך בצורה אשר תיטיב עם כל הצדדים. 

נוכח היותו של הליך גישור עסקי נטול השפעות חיצוניות דוגמת עורכי-דין, ערכאות שיפוטיות שופטים ובוררים כאלה ואחרים, הוא הראשון במעלה לספק את המענה לכך. 

הליך גישור עסקי הוא וולונטרי, כך שתמיד ניתן לחזור אל האופציה המשפטית. 

בנוסף, הליך של גישור עסקי הינו חסוי לחלוטין ואינו יכול לשמש מאוחר יותר אם וכאשר יגיעו הצדדים בכל זאת אל פתחו של בית המשפט.

גישור עסקי מאפשר בהליך קצר, נקודתי, פתוח ויעיל להביא לסיום המחלוקת בדרכי נועם וחוסך לכל הצדדים זמן רב, טרדות מיותרות ולא פחות חשוב מכך - כסף רב. 

הניסיון בהליך של גישור עסקי מלמד כי רוב הסכסוכים העסקיים סובבים סביב כבוד ויחסי אנוש יותר מאשר ניסיון רמייה כזה אחר. לכן חשוב לציין כי בהליך של גישור עסקי אותה הידברות ואותו שיתוף פעולה הגון, פתוח ונטול מתחים וכעסים רבים אשר עלולים להצטבר בהתדיינות משפטית מתמשכת, הוא שיביא בסופו של דבר גם לבסיס אשר ממנו תתאפשר אף המשך פעילות עסקית בין הצדדים.

מתן תוקף של פסק-דין להסכם גישור עסקי

בתום הליך הגישור ניתן להגיש את הסכם הגישור אשר הושג בין הצדדים אל בית המשפט על מנת שבית המשפט ייתן לו תוקף של פסק-דין. ניתן להגיש את הסכם הגישור שהושג בין הצדדים לאישור בית המשפט בין אם הצדדים הגיעו להליך גישור על דרך של הפניה מבית המשפט ובין אם הגיעו מיוזמתם.

ניתן גם להסתפק בחתימת הצדדים על ההסכם וחוזקו של ההסכם שווה ערך לכל חוזה אחר והכל בכפוף לחוק החוזים (חלק כללי) התשל"ג – 1973, לסעדים אשר נובעים מחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א – 1970 ולהוראות כל דין, אך מתן תוקף של פסק-דין להסכם הגישור מהווה כלי חשוב באכיפת ההסכם היות ובמקרה של הפרה ניתן להשתמש במגוון הכלים המשפטיים הקבועים בחוק.√ ההליך החסכוני והמהיר ביותר ליישוב סכסוכים בישראל


√ הליך וולונטרי וחסוי לחלוטין ולפיכך נטול כל סיכון


√ בגישור אין מפסידים


√ הגישור מתאים לכולם


חייגו עכשיו 03-5083463 לגישור עסקי אצל עו"ד אביב גבע (LL.M) מרצה באוניברסיטת בר-אילן